Новини

Море увімкнуло

4 і 5 листопада важко буде провести як суцільний вікенд – надто вже різняться місячні енергії цих днів. Але якщо підійти до планування дозвілля з урахуванням особливостей кожної доби, вийде цілком привабливо. Кому пощастить цими вихідними?

Субота, 4 листопада, – день, коли можна і потрібно отримувати нові знання, використовуючи для цього будь-який спосіб – від навчання у виші до самоосвіти. Щоправда, з огляду на вихідний день можна сказати, що актуальним буде саме другий спосіб. Тим, хто впевнений, що вже все знає і вчитися йому нема чого, зірки рекомендують систематизувати свої знання, розклавши їх по поличках. Мудрість, яка зійде на всіх у цей час, дозволить надати моральну підтримку будь-кому, тому не варто відмовляти тим, хто звернеться по допомогу, тим паче, що вам це буде зовсім нескладно.

Неділя, 5 листопада, – день, повний “пасток” і небезпек, тому зірки радять якомога менше спілкуватися зі своїм оточенням і без крайньої потреби не виходити з дому. Проте час сприятливий для того, щоб провести аналіз своєї діяльності та – відповідно – своїх помилок, а також для складання перспективних планів на найближчі тижні, тоді вже в понеділок можна розпочинати виправлення перших і реалізацію других.